Спеціальні потреби

Аманда Беннетт – новий директор «Голосу Америки»


Аманда Беннетт
Аманда Беннетт

Новим директором найбільшої в США мережі іномовлення «Голос Америки» призначена відома журналістка і письменниця, лауреат «Пулітцерівської премії» Аманда Беннетт.

Беннетт складе присягу в понеділок 18 квітня в штаб-квартирі «Голосу Америки», повідомила Рада керуючих з питань мовлення, у веденні якого знаходиться «Голос Америки» і ще чотири органи міжнародного мовлення.

Аж до 2013 року Беннетт працювала випусковим редактором в агентстві Bloomberg News, де створила власну команду журналістів-розслідувачів і редакторів.

До цього вона була редактором газети Philadelphia Inquirer, а також протягом двадцяти років працювала редактором і кореспондентом Wall Street Journal, отримавши разом з колегами «Пулітцерівську премію» за висвітлення того, як представники охорони громадського здоров’я в хибному світлі представили епідемію СНІДу, щоб отримати більше фінансування.

«Я впевнений, що Аманда Аманда Беннетт – новий директор «Голосу Америки» – кращий кандидат, здатний очолити "Голос Америки"перед обличчям численних викликів для ЗМІ в XXI столітті», – сказав глава Ради керуючих з питань мовлення Джон Ленсінґ.

Беннетт також написала шість книжок, у тому числі «In Memoriam» («В пам'ять про ...», 1998 р., в співавторстві з Теренсом Б. Фоулі), «The Man Who Stayed Behind» («Людина, яка залишилася», 1993, в співавторстві з Сідні Ріттенберґ) «Death of the Organization Man» («Смерть бюрократа», (1991) і «The Quiet Room» («Тиха кімната», в співавторстві з Лорі Шиллер).

У 2012 році були опубліковані мемуари Беннетт під назвою «The Cost of Hope» («Ціна надії»), присвячені боротьбі з раком нирок у її нині покійного чоловіка Теренса Фоулі.

Останнім часом Беннетт писала колонку для Washington Post, а також разом зі своїм нинішнім чоловіком Дональдом Ґремом заснувала фонд The Dream.US, який надає стипендії на навчання в коледжі дітям нелегальних іммігрантів.

«Я щаслива стати частиною такої важливої новинної організації, – заявила Беннетт. – Ми єдине джерело надійної, об’єктивної достовірної інформації для величезної частини світу. Більш того, наша місія, яка полягає у висвітленні очаровуючого і складного життя нашої країни та її народу, я вважаю унікальною за своєю захопливістю».

Дивіться також: Касько розповів, хто йому мститься

Касько розповів, хто йому мститься. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG