Спеціальні потреби

Голові Ради директорів мовлення США Джеффу Шеллу відмовлено у в’їзді до Росії


Джефф Шелл
Джефф Шелл

Голові Ради директорів мовлення США Джеффу Шеллу відмовлено у в’їзді до Росії і затримано протягом кількох годин у московському аеропорту.

Шелл, голова агентства, яке відповідає за міжнародне мовлення США, включно з «Голосом Америки», Радіо «Свобода» та іншими урядовими радіо-і телевізійними програмами, заявив газеті The New York Times, що його вивели з черги до паспортнгого контролю і затримали.

За його словами, російські органи влади просили його підписати документ російською мовою, що він відмовився зробити, кажучи. Що він не підпише щось, чого не розуміє. Тоді російські органи влади дали йому переклад документа, в якому сказано, що йому заборонено в’їзд до країни.

Шелл додав, що йому не сказали, чому йому відмовлено у в’їзді, і затримали ще на три години перед тим, як органи влади полагодили відліт з країни.

Цей інцидент стався в час збільшення дипломатичного напруження між Сполученими Штатаим і Росією.

Минулого тижня Державний департамент повідомив про видворення із США двох російських дипломатів. Це сталося у відповідь на інцидент, під час якого російський поліцейський заатакував американського дипломата перед посольством США у Москві.

Дивіться також: Українці готові до НАТО

Українці готові до НАТО. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG