Спеціальні потреби

У Бі-Бі-Сі вирішили скоротити 2 тисячі осіб протягом наступних 5 років


У Бі-Бі-Сі вирішили скоротити 2 тисячі осіб протягом наступних 5 років
У Бі-Бі-Сі вирішили скоротити 2 тисячі осіб протягом наступних 5 років

Британська Мовна Корпорація (Бі-Бі-Сі) повідомила про намір скоротити 2 тисячі співробітників протягом наступних 5-ти років. Дані заходи є частиною урядової програми зменшення бюджетного дефіциту.

Генеральний директор Бі-Бі-Сі Марк Томпсон у четвер заявив співробітникам Бі-Бі-Сі, що дане рішення ухвалене після 9-місячинх консультацій з персоналом компанії щодо можливих шляхів заощадження коштів.

Томпсон заявив, що 20-відсоткове зменшення бюджету спричинить скорочення на всіх рівнях організаціїі та призведе до найбільших трансформацій в історії Бі-Бі-Сі.

Томпсон також повідомив, що будь-які наступні скорочення призведуть до втрати якості програмного продукту Бі-Бі-Сі. За його словами, нинішнє скорочення є останнім випадком, коли Бі-Бі-Сі може скоротити витрати, не жертвуючи якістю продукту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG