Спеціальні потреби

Барак Обама закликає до більших зусиль у боротьбі з Еболою


Барак Обама на конференції з питань боротьби з Еболою
Барак Обама на конференції з питань боротьби з Еболою

Президент Барак Обама закликав країни світу до більших зусиль у боротьбі з епідемією Еболи в Західній Африці, кажучи, що ця недуга загрожує регіональній і глобальній безпеці.

Він зробив цю заяву на нарадах високопоставлених осіб в ООН у питанні Еболи. Обама застеріг від можливої гуманітарної кризи, від якої протягом наступних місяців можуть померти «сотні тисяч людей». Всесвітня організації охорони здоров’я повідомляє, що кількість померлих уже близька трьох тисяч людей.

Американський лідер високо оцінив зусилля ООН з обмеження поширення хвороби в найбільш уражених країнах – Гвінеї, Сьєрра-Леоне і Ліберії. Проте він додав, що світ «не рухається достатньо швидко. Ми не робимо достатньо».

Голова ВООЗ Марґарет Чан заявила учасникам конференції, що спеціальною місією ООН є боротися із спалахом хвороби, що вже сягає «надзвичайних масштабів». Вона додала, що епідемія, яка поширюється швидким темпом, буде гіршою перед тим, як її вдасться контролювати.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG