Спеціальні потреби

Агентство «Мудіс» понизило рейтинг 12-ти британських банків


Агентство «Мудіс» понизило рейтинг 12-ти британських банків
Агентство «Мудіс» понизило рейтинг 12-ти британських банків

Агентство «Мудіс» понизило кредитний рейтинг 12-ти британських банків через побоювання, що уряд не надасть їм необхідну підтримку в разі втрати ними стабільності.

У п'ятницю, агентство повідомило, що зниження рейтингу було спричинене "переоцінкою настроїв щодо підтримки банків у Сполученому Королівстві". Агентство повідомило, що останні заходи уряду значно зменшили передбачуваність підтримки компаній з боку уряду в середньо- та довготерміновій перспективі.

Серед компаній рейтинг яких знижено - підконтрольний уряду Royal Bank of Scotland, який втратив дві позиції. Кредитний рейтинг Lloyd's TBS Bank було зменшено на одну позицію.

Агентство «Мудіс» заявляє, що уряд Великобританії може "дозволити колапс менших компаній". Водночас «Мудіс» повідомляє, що не бачить ознак послаблення фінансової потужності уряду чи банківської системи. Прогнозується, що уряд продовжуватиме надавати "певний рівень підтримки системно важливим фінансовим інститутам".

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG