Спеціальні потреби

Балтимор з допомогою волонтерів поступово оговтується від заворушень


Заспокійливе для Балтимору. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Заспокійливе для Балтимору. Відео

Місто Балтимор після двох тижнів масових протестів та безладів поступово повертається до нормального життя. У місті скасували комендантську годину; з районів виводять нацгвардійців; школи, магазини, муніципальні установи знову відкрили двері для городян. Повернути Балтимор до звичного ритму життя значною мірою допомагають добровольці.

Волонтери з усього Балтимора та його околиць допомагають постраждалим внаслідок безладів минулого тижня. Законодавець штату Меріленд Антоніо Гейс, який представляє інтереси громадян цього району, каже, що без проблем знайшов охочих допомогти:

«Вони хочуть кращого для свого міста. Ще не все приведено до порядку, деякі райони міста все ще займають правоохоронці, але думаю, в цілому більшість мешканців Балтимора самі наводять порядок у своїх районах і готові захищати спокій».

Ми намагаємося допомогти дітям відчути позитивний вплив громади, щоб вони виростали добрими громадянами

Ми намагаємося допомогти дітям відчути позитивний вплив громади, щоб вони виростали добрими громадянами
Єпископ Лор Макденіел

Атмосфера у місті сьогодні протилежна тому, що відбувалось на цих вулицях тиждень тому. У неділю демонстранти провели мирну акцію, біля будинку мерії організували молитву за відновлення миру в місті. Волонтери роздають їжу та речі першої необхідності.

Вони кажуть, що намагаються дати кожному те, що вони потребують. В одному з постраждалих районів згоріла аптека, розграбовані багато магазинів. Волонтери взяли на себе ініціативу доставляти людям найнеобхідніші речі та харчі.

Їжа, свіжа городина та речі першої необхідності - порятунок для матері двох дітей Тракіши Пілз, яка розповідає, що багато магазинів у її околиці понищені і людям просто нема де купити необхідні речі. Отож, для неї допомога дуже важлива.

Одна з релігійних організацій Балтимора допомагає маленьким дітям повернутися до їхніх безтурботних буднів.

«Ми намагаємося допомогти дітям відчути позитивний вплив громади, щоб вони виростали добрими громадянами», - сказав організатор акції «Допомога дітям» єпископ Лор Макденіел.

Джоан Брюер, зі своїми внуками, проводить час з іншими дітьми, які втратили близьких через кримінальну активність, яка надзвичайно висока у цьому районі. Кілька років тому її син та онук були вбиті на вулицях Балтимора.

«Я люблю мій Балтимор. І впевнена, ця громада може повернутись до нормального життя. На це не треба багато часу».

Чимало людей цієї громади вдячні волонтерам за їх час та сили, спрямовані на повернення міста до нормального життя.

Дивіться також: Обама назвав погромників у Балтиморі "кримінальниками"

Обама назвав погромників у Балтиморі "кримінальниками". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

XS
SM
MD
LG