Спеціальні потреби

Байден назвав чоловіка "брехуном" і "товстим" - після репліки про роботу Хантера Байдена у Burisma


Екс-віце-президент США Джо Байден, якого називають провідним конкурентом президента США Трампа на майбутніх виборах, у четвер різко відреагував на репліку про те, що він буцімто відправив свого сина працювати в енергетичну компанію Burisma в Україні. Як відомом, син Байдена, Хантер працював у компанії Burisma, яка належить екс-міністру екології України Злочевському. Адміністрація США вимагала у президента України Зеленського офіційного оголосити про розслідування щодо Burisma та буцімто втручання з території України у вибори у США 2020-го року. Демократична партія США наполягає, що таким чином президент США Трамп намагався зашкодити Джо Байдену, а дії Трампа є підставою для оголошення йому імпічменту. У президента США наполягають на тому, що він діям належним чином.

Під час зустрічі Байдена із виборцями у штаті Айова один із присутніх сказав, що Байден відправив свого сина, який не мав належного досвіду, працювати в Україну, і таким чином сам Байден "продає доступ до президента".

Політик-демократ назвав чоловіка "клятим брехуном", а його слова - "неправдою". Після репліки чоловіка, що він отримав таку інформацію із телебачення, Байден відповів, що сам він не веде сидячий образ життя. Пізніше, екс-віце-президент заперечив будь-які неналежні дії зі свого боку щодо сина, і назвав чоловіка "товстим". Байден запропонував чоловіку позмагатись у відтисканнях від підлоги, бігу, або ж разом пройти тест IQ.

Слова Байдена привернули увагу Республіканської партії США, критиків Байдена, а також провідних ЗМІ США.

"Виборець поставив обгрунтоване запитання щодо роботи сина Байдена у компанії Burisma - Байден не зміг відповісти, і натомість присоромив чоловіка за повноту, похвалився власним IQ, та запропонував позмагатись у відтисканнях", - твітує речниця Республіканської партії США.


Представниця кампанії Байдена заперечила, що Джо Байден назвав чоловіка товстим.

Різкі, суперечливі репліки Дональда Трампа щодо жінок, іммігрантів та ін. багаторазово ставали об'єктом прискіпливої уваги ЗМІ США у ході виборчої кампанії 2016-го року і після її завершення.
Дивіться також: Пелосі оголосила про початок укладання звинувачень з імпічменту Трампа
Пелосі оголосила про початок укладання звинувачень з імпічменту Трампа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

XS
SM
MD
LG