Спеціальні потреби

Бахрейн створює комісію для розслідування порушень прав людини


Король Бахрейну Хамад бін Іса аль-Халіфа
Король Бахрейну Хамад бін Іса аль-Халіфа

Король Бахрейну Хамад бін Іса аль-Халіфа сказав під час телевізійної промови, що попри міжнародну критику методів придушення антиурядових протестів, лідери Бахрейну поважають права людей і прагнуть реформ.

Він також додав, що учасники протестів призвели до «стану хаосу» в частині країни, і це в свою чергу змусило владу вдатися до арештів та судових слухань.

Король виступив з промовою незадовго після того, як представники сунітської меншини заявили про намір розпочати в суботу все-національний діалог щодо політичних реформ, яких вимагають шиїти, які становлять більшість в країні. Саме шиїти проводили масові продемократичні демонстрації раніше цього року.

Уряд Бахрейну оголосив дату таких переговорів в понеділок, додаючи, що учасники обговорюватимуть політичну та економічну ситуацію і питання дотримання прав людини.

Найбільша шиїтська опозиційна партія, Вефак, поки що не повідомила про свої наміри прийняти участь в переговорах. Представники партії заявили, що не бачать можливості успішно провести діалог національного рівня, якщо ключові представники опозиції залишатимуться у в’язниці.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG