Спеціальні потреби

До Бахрейну прибуло біля 1000 саудівських солдатів


Антиурядові демонстранти в столиці Бахрейну Манамі
Антиурядові демонстранти в столиці Бахрейну Манамі

Офіційний представник Саудівської Аравії заявив, що приблизно 1000 саудівських військовослужбовців увійшли до сусіднього Бахрейну, щоб допомогти сунітським правителям країни посилити безпеку після кількох тижнів антиурядових протестів. Правляча родина в Бахрейні є сунітами, які становлять меншість в країні.

Саудівські війська – за словами саудівського посадовця – які увійшли до Бахрейну в неділю в пізніх годинах і в понеділок вранці, є частиною регіональних сил, створених шести країнами Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ). Поки що не було підтвердження цієї інформації з боку уряду Бахрейну. Однак місцева газета, пов’язана з правлячою родиною, повідомила в понеділок, що до країни мають прибути війська РСАПЗ.

Раніше проурядові законодавці в Бахрейні закликали уряд, щоб він запровадив воєнний стан для придушення протестів шиїтської більшості населення країни, яка вимагає більшого голосу в політичних справах.

Державне Інформаційне агентство Бахрейну заявило, що законодавці хочуть, щоб король Хамад бін Ісса аль-Халіфа запровадив воєнний стан на період трьох місяців і встановив комендантську годину для захисту миру і стабільності.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG