Спеціальні потреби

Мати п’ятьох дітей готується стати кандидатом у президенти США


Серед семи учасників перших республіканських дебатів особливу увагу привернула до себе Мішель Бакмен. Конгресмен від штату Мінесота розпочала свою офіційну кампанію з гучних заяв:

«Барак Обама – президент на один термін».

Хто ж насправді ця 53-річна жінка, яку тричі обирали у Конгрес? Сама вона ось що каже про себе:

«Попри те, що я всього лиш 157 сантиметрів заввишки і вдягнута у жовте, я – сильна жінка».

Мішель Бакмен народилася в Айові. Її виховувала мати-одиначка. Бакмен – податковий юрист. Її політична кар’єра почалась з позиції волонтера в команді президента-демократа Джиммі Картера у 1976-му, але потім вона перейшла до Республіканської партії.

Щодо її власної сім’ї, то Мішель у шлюбі 33 роки, народила п’ятеро дітей і всиновила ще 23. Всиновлені діти в родині жили від тижня до кількох років. Мішель – глибоко релігійна прихожанка Лютеранської церкви. І вона здобула репутацію найбільш консервативного члена Конгресу.

Однак, преса підловлювала Бакмен і на голослівних заявах. Наприклад, нещодавно вона неправдиво зазначила, що поїздка Барака Обами в Індію коштувала 200 мільйонів доларів в день.

Втім, не дивлячись на незначні прорахунки, лідерка Руху чаювання налаштована іти до переможного кінця і вже зараз обіцяє скасувати запроваджену Обамою медичну реформу.

Як виглядає, Бакмен має високі симпатії серед виборців. У 2010-му році вона зібрала на свою компанію 13,5 мільйонів доларів – найбільше серед усіх кандидатів.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG