Спеціальні потреби

Мирний план щодо Лівії опинився в глухому куті


Міністр закордонних справ Лівії під час відкриття саміту АС в Екваторіальній Гвінеї
Міністр закордонних справ Лівії під час відкриття саміту АС в Екваторіальній Гвінеї

Лідери африканських країн, які докладають зусиль для припинення збройних сутичок у Лівії, не змогли дійти згоди щодо того, що робити з лівійським лідером Муаммаром Каддафі.

Керівники Південно-Африканської Республіки, Мавританії, Уганди, Малі та Республіки Конго заявили, що вони опрацювали план про припинення вогню між урядовими і повстанськими силами і влаштування демократичних виборів. Однак Тимчасова національна рада, яка представляє повстанців, зігнорувала мирний план, тому що він не вимагає негайної відставки Каддафі.

Лідери Африканського Союзу неохочі закликати до відставки Каддафі. Вони також піддали критиці Міжнародний кримінальний суд за видачу ордеру на арешт лівійського лідера та його сина. Крім цього, вони осудили повітряні удари сил НАТО проти лівійських урядових військ.

Дводенний саміт проходив в Екваторіальній Гвінеї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG