Спеціальні потреби

МАГАТЕ підтвердило, що українські АЕС підключено до енергомережі


Архівне фото: Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі
Архівне фото: Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі

Всі чотири атомні електростанції України підключені до енергомережі, повідомив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі, на основі інформації експертів організації на Запорізькій АЕС а також повідомлень української влади щодо Рівненської, Хмельницької та Південноукраїнської АЕС.

Запорізька АЕС, яка перебуваєпід контролем російських сил, поновила зв'язок з української енергомережею. Наразі станція - в режимі закриття, але потребує електроенергії для безпеки, повідомляє МАГАТЕ, чиї експерти перебувають на станції.

МАГАТЕ також повідомило, що з'єднання з енергомережею трьох інших працюючих українських АЕС поновлено. Через ракетні обстріли цього тижня, АЕС були автоматично від'єднані від української енергосистеми.

МАГАТЕ. також заявило, що, на запит України надішле місію спотерігачів на атомні електростанції. Гроссі вказав, що співробітники його агенції відвідають Хмельницьку, Південноукраїнську, Рівненську АЕС, а також Чорнобильську АЕС, яка не працює, після аварії 1986 року. Місія на Південноукраїнську АЕС прибуде вже наступного тижня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG