Спеціальні потреби

Верховний комісар ЄС Кетрін Ештон про ситуацію в Україні


У п’ятницю Рада Безпеки ООН провела засідання, на якому обговорювалася ситуація в Україні. Зокрема верховний комісар ЄС з питань міжнародних відносин та безпеки Кетрін Ештон у своєму виступі наголосила, що Європейський Союз дуже стурбований ситуацією в Україні. За її словами, ЄС відчуває особливу відповідальність допомогти Україні, і готовий співрацювати з усіма сторонами для пошуку рішення. Втім, політичне рішення кризи повинно бути знайдене в України і самимии українцями, заявила Ештон:

«Я щойно повернулася з України, де була тричі за останні два місяці. Люди стоять на вулицях Києва 85 днів, підтримуючи модернізацію та прогрес, який пропонує політичне та економічне зближення України з Європейським Союзом. Ми вітаємо мирний характер протестів українців. Водночас ми засуджуємо застосування сили, що відбулось і продовжує відбуватись... Ті, хто причетні до насильства, мають бути притягнуті до відповідальності. Ті, хто несуть відповідальність за захист прав українців на свободу слова та свободу зібрань, мусять забезпечити охорону цих прав у відповідності до українського та міжнародного права».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG