Спеціальні потреби

У Лас-Вегасі республіканські кандидати сперечались щодо податків для американців


Герман Кейн - несподівано став фаворитом серед республіканських кандидатів.
Герман Кейн - несподівано став фаворитом серед республіканських кандидатів.

Один з республіканських висуванців у президенти Герман Кейн у вівторок був підданий нищівній критиці за запропонований план податкової реформи. В Лас-Вегасі в ході партійних дебатів республіканців, які відбулись в одному з казіно, проти нього виступили майже всі кандидати від республіканців.

Запекла дискусія та запал, з яким критикували Кейна у штаті Невада, віддзеркалює стрімке зростання впливу Кейна та усвідомлення його сили з боку його конкурентів за перемогу на республіканських праймеріз.

Кейн, який раніше керував піцеріями і ніколи не обіймав політичних посад, привернув увагу до себе своїм планом «9-9-9», який має на меті замінити існуючі федеральні податки 9-ти відсотковим податком на прибуток корпорацій та аналогічними за розміром податками на прибуток з продажу та на доходи.

У вівторок частина його опонентів розкритикувала цей план за те, що він збільшить податковий тягар на найбідніших американців.

Кандидати також дискутували питання міжнародної допомоги. Губернатор Техасу Рік Перрі та конгресмен від Техасу Рон Пол обоє закликали зменшити витрати США на проекти за кордоном. Перрі заявив, що для США настав час провести серйозну дискусію з приводу «відмови ООН у фінансуванні».

Тим часом колишній губернатор Массачусетсу Мітт Ромні, якому довелось відповідати на питання про його належність до конфесії Мормонів, змушений був захищати свої релігійні погляди, і сказав, що американці мають обирати президента виходячи з його політичних поглядів, а не віри.

Опитування громадської думки проведене телекомпанією CNN напередодні дебатів вказало, що Ромні має незначну перевагу над іншими висуванцями від республіканців.

Він користується підтримкою 26 відсотків опитаних. Тим часом Кейн відстає від нього лише на 1 відсоток.

Дебати у вівторок були вже 5-ми за останні 6 тижнів і торкнулись таких питань як економіка, нелегальна міграція та безпека кордонів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG