Спеціальні потреби

Пхеньян прощається з Кім Чен Іром


Пхеньян прощається з Кім Чен Іром
Пхеньян прощається з Кім Чен Іром

В Пхеньяні розпочалися церемонії поховання колишнього лідера Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Іра, які триватимуть два дні. Десятки тисяч людей вийшли на вулиці північнокорейської столиці сьогодні, щоб віддати останню шану своєму лідеру, який помер 17 грудня у віці 69 років.

Згідно з рішенням офіційного Пхеньяна, на похоронні церемонії іноземні делегації не були запрошені.

У середу, засніженими вулицями Пхеньяна, попереду похоронної процесії рухався чорний лімузин з великим портретом Кім Чен Іра. За ним слідував лімузин, на даху якого було встановлено труну з тілом Кім Чен Іра на «подушці» білих квітів. Духовний оркестр грав жалобну музики.

Поруч йшов молодший син Кім Чен Іра і його спадкоємець Кім Чен Ин, який тримався лівою рукою за капот лімузина. У понеділок Кім Чен Ина було призначено новим керівником правлячої Трудової партії Кореї.

За повідомленням державного телебачення, вздовж вулиць, якими проїжджав похоронний кортеж, стояли десятки тисяч ридаючих північних корейців.

Кім Чен Ір керував країною з 1994 року – після смерті свого батька, засновника КНДР Кім Ір Сена.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG