Спеціальні потреби

До Ємену прибуває місія ООН для розслідування порушень прав людини


Антиурядові проести у Ємені
Антиурядові проести у Ємені

Ємен заявив, що вітає місію ООН, яка прибуде сьогодні для розслідування порушень прав людини, які відбувалися в країні під час антиурядових протестів.

За повідомленням державного інформаційного агентства новин, Міністерство з прав людини Ємену готве надати будь-яку допомогу членам місії у їх розмовах з представниками уряду та іншими посадовцями.

У п’ятницю ООН повідомила, що делегація перебуватиме в Ємені протягом 10 днів, щоб ознайомитися зі ситуацією на місці. Всі три члени делегації зустрічатимуться з правозахисниками та ймовірними жертвами порушень прав людини, і відвідуватимуть медичні заклади та центри для інтернованих.

Рада Безпеки ООН висловили «глибоке занепокоєння» погіршенням ситуації у Ємені.

Від січня, тисячі єменців закликають до покінчення з авторитарною владою президента Алі Абдалли Салеха. Чимало акцій протесту переросли в насильство. Згідно з даними, службовці сил безпеки вбили щонайменше 200 людей.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG