Спеціальні потреби

Організатори пропалестинської флотилії відкидають насильство


Організатори пропалестинської флотилії відкидають насильство
Організатори пропалестинської флотилії відкидають насильство

Один з організаторів пропалестинської «Флотилії миру», яка має на меті прорватися через ізраїльську морську блокаду сектора Газа, заявив, що її учасники не мають жодного наміру завдавати шкоди ізраїльським солдатам, надісланим, щоб не допустити флотилію до берегів Гази.

Дро Фейлер сказав, що насильство категорично заборонено і, що Ізраїлю слід подати організаторам акції прізвища всіх, кого країна підозрює у таких планах.

Представники військових кіл Ізраїлю твердять, що деякі активісти заявили, що хочуть вбивати ізраїльських солдатів і, що вони мають зв’язки з екстремістським ісламістським угрупованням Гамас.

Речник військового командування Ізраїлю майор Авітал Лібович сказала у понеділок, що згідно з новими розвідувальними даними, екстремісти, які беруть участь у флотилії, мають запаси «небезпечних запалювальних речовин» для застосування проти ізраїльських сил.

Кількасот пропалестинських активістів, чимало з них з Європи, Канади та Сполучених Штатів, планують подорожувати 10 кораблями Середноземним морем, аби доставити гуманітарну допомогу до Гази. Організатори кажуть, що відправлення кораблів планується на найближчі дні.

Міністр закордонних справ Ізраїлю Авіґдор Ліберман сказав, що внаслідок дипломатичних зусиль обмежено кількість кораблів та активістів, які братимуть участь у флотилії. Він зазначив, що багато з тих, хто первісно планували взяти участь у заході, усвідомили, що можна іншими шляхами доставити допомогу Газі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG