Спеціальні потреби

США розширили санкції проти режиму Мадуро, після арештів опозиціонерів в Венесуелі


Міністр фінансів США Стівен Мнучин
Міністр фінансів США Стівен Мнучин

У відповідь на арешт членів Національної асамблеї Венесуели режимом Мадуро, США запровадили санкції проти оборонної сфери та служби безпеки Венесуели, повідомляє Міністерство фінансів США. Нові санкції також поширили на дві нафтові компанії Венесуели та два кораблі, які поставляли нафту з Венесуели на Кубу.

"Дії Міністерства фінансів США є попередженням військовим та розвідці Венесуели а також тим, хто їх підтримує, що підтримка незаконного режиму Мадуро призведе до серйозних наслідків, - заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин. – США вживатимуть подальших кроків, якщо Куба продовжить отримувати нафту з Венесуели в обмін на військову підтримку. Як ми неодноразово говорили, шлях до зняття санкцій – це вжити конкретних та істотних заходів, щоб поновити демократичний порядок".

Санкції не повинні вводитись назавжди, підкреслили в Міністерстві фінансів США. США зняли санкції з посадовця венесуельської розвідки Мануеля Фігуери, після того, як він публічно відмежувався від Мадуро, йдеться в повідомленні.

Дивіться також: ​Полковник Сергій Кривонос про майбутнє військової співпраці Києва і Вашингтона за нового президента

XS
SM
MD
LG