Спеціальні потреби

Розкішний готель став в'язницею для підозрюваних в корупції аравійців - ЗМІ


Вхід до готелю Ritz-Carlton, де, за повідомленнями, утримують десятки звинувачених в корупції
Вхід до готелю Ritz-Carlton, де, за повідомленнями, утримують десятки звинувачених в корупції

Уряд Саудівської Аравії має намір конфіскувати готівку та активи вартістю до 800 мільярдів доларів завдяки боротьбі проти корупції серед королівської еліти, повідомляють поінформовані джерела, пише The Wall Street Journal.

В рамках антикорупційних заходів, що розпочались в суботу, було заарештовано декілька провідних бізнесменів, більше 60 принців, посадовців та відомих громадян Саудівської Аравії, повідомляє видання.

Затриманих, за повідомленнями преси, розмістили в одному з найбільш розкішних готелів світу - Riyadh Ritz-Carlton.

Починаючи з неділі, готель закрили, зачинивши масивні ворота, які, зазвичай, залишались відкритими. Туристичним агентствам повідомили, що готель використовується «для урядових потреб».

Ця «зачистка» є наймасштабнішною в сучасній історії королівства, за повідомленням WSJ.

Крон-принц Мохаммед бін Салман, якого в червні назвали спадкоємцем трону, робить кроки з консолідації влади. Мохаммед, який очолює антикорупційну установу, заявляє, що подолання корупції на найвищому рівні необхідне для реформування залежної від нафти економіки.

крон-принц Мохаммед бін Салман
крон-принц Мохаммед бін Салман

Конфіскації також можуть допомогти наповнити державний бюджет. Тривалий період низьких цін на нафту примусив уряд Саудівської Аравії позичати за кордоном та використовувати валютні резерви, які знизились з 730 мільярдів доларів в 2014 до 487,6 млрд у серпні, зазначає видання.

Дивіться також: Час-Тайм. Звіт Пентагону щодо військових сценаріїв розвитку ситуації на Корейському півострові

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG