Спеціальні потреби

В Стратегічному командуванні США розповіли про хлопця з Коломиї


Назарій Мельничук, фото ВПС США
Назарій Мельничук, фото ВПС США

Назарій Мельничук - військовий США, лейтенант другого класу 10-того ескадрону міжконтинентальних ракет ВПС США.

Історію Мельничука і його шлях в збройних силах США розповідє видання Військово-повітряних сил США в рамках ініціативи "Обличчя оборони".

Мельничук переїхав з української Коломиї до нью-йоркського району Бруклін у США в 13 років і так згадує свої дитячі роки: "В Коломиї всі один одного знали. Ми жили біля гір і тому я багато збирав ягоди і ходив у походи, що дуже популярно в Україні".

"Мій батько був анестезіологом, а мати – педіатром. Вони не заробляли багато і нам ледь вистачало на життя. Частково причина була в тому, що це було майбутнє моє і мого брата. Я б не займався тим, що роблю тепер, якби мої батьки не зробили так, щоб ми сюди переїхали", - цитує Назарія видання.

Знання української, російської та англійської дозволило Мельничуку взяти участь у програмі розвитку мов та культур ВПС США. "Я вільно розмовляю українською та російською і мене прийняли до програми саме завдяки українській мові", - говорить він.

Мельничук мав нагоду служити в Україні в якості перекладача для радників програми партнерства з українськими військовими та Національним університетом оборони України.

"Українські військові подали запит на підтримку командування силами США в Європі (EUCOM), бо було створено програму EUCOM зі співпраці з країнами, які не є членами НАТО, але є партнерами НАТО, такими як Україна. - говорить Назарій. - Через цю програму, радники, на запит українських військових, надавали підтримку Україні в досягненні стандартів НАТО".

Дивіться також: ​Студія Вашингтон. Чим продаж Мотор-Січ загрожує Україні

Студія Вашингтон. Чим продаж Мотор-Січ загрожує Україні
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG