Спеціальні потреби

США додадуть 30 000 віз для сезонних іноземних працівників вже цього тижня


Візи, відомі як H-2B, будуть надані лише іноземним робітникам, які раніше отримували візу, протягом останніх трьох фінансових років

Адміністрація Трампа планує дозволити 30 тисячам іноземних працівників тимчасово перебувати в Сполучених Штатах для сезонних робіт до кінця вересня. Дана ініціатива відображає те, як бурхлива економіка ускладнила зусилля президента Дональда Трампа, спрямовані на обмеження імміграції до США, включно з легальною.

План відкрити ринок праці США для тисяч іноземних працівників має сприяти компаніям, які займаються чищенням устриць, риболовним і лісорубним господарствам, сезонним готелям, які використовують візи для найму мігрантів для тимчасової роботи, за яку, як вони самі говорять, американці не братимуться.

Візи, відомі як H-2B, будуть надані лише іноземним робітникам, які раніше отримували візу, протягом останніх трьох фінансових років. Багато з власників віз повертається до тих же роботодавців кожного року. Ці працівники вже були перевірені, їм довіряють, і вони навряд чи перевищать термін візи, сказали чиновники.

Рівень безробіття у США – найнижчий за 49 років

Служби громадянства та імміграції США почнуть отримувати заявки від роботодавців від імені працівників після публікації даного тимчасового правила у Федеральному реєстрі. Публікація очікується в середу.

Сильна економіка ускладнила пошук робочої сили для роботодавців, а кількість сезонних віз раніше була обмежена 66 тисяч на рік – цифри, яку деякі підприємства і законодавці називають дуже застарілою, особливо коли рівень безробіття – найнижчий за 49 років.

Роботодавці стверджували, що вони відчайдушно потребують більше робочої сили, протиставляючи виклики, перед якими постав їх власний бізнес, тим, хто стверджує, що закордонні робітники забирають американські робочі місця.

Дивіться також: У Лос-Анджелесі з'явилася закарпатська кава

У Лос-Анджелесі з'явилася закарпатська кава. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

XS
SM
MD
LG