Спеціальні потреби

На 2022 рік прогнозують відновлення концертів і фестивалів у США


Фестиваль Лоллапалуза у 2017 році
Фестиваль Лоллапалуза у 2017 році

У США не буде масових концертів чи фестивалів принаймні до 2022 року, - прогнозує співзасновник одного з найвідоміших американських музичних фестивалів Лоллапалуза Марк Гайгер, у зв'язку з пандемією коронавірусу.

“Я гадаю, наприкінці 2021-го, а більш ймовірно у 2022 році”, - сказав Гайгер в інтервю для подкасту "The Bob Lefsetz Podcast”. На його думку, стархування концертів є однією із найважливіших причин запізнілого відновлення концертів та фестивалів.

“Зараз не існує страхування для організаторів від COVID-19”, - зазначив він, зауваживши, що для більшості організаторів нині існує надто багато ризиків, щоб проводити такі масові заходи

... повільно закінчиться те, що я називаю “економіка гермофобів”, і на її зміну прийде те, що я називаю “економіка клаустрофобії”, коли всі захочуть кудись ходити

“На мою думку, це буде 2022 рік. Так багато часу піде на те, поки повільно закінчиться те, що я називаю “економіка гермофобів”, і на її зміну прийде те, що я називаю “економіка клаустрофобії”, коли всі захочуть кудись ходити, вечеряти в ресторанах, жити своїм життям, ходити на фестивалі і на різні шоу”, - зазначив співзасновник фестивалю.

Музичний менеджер додав, що заходи-суперпоширювачі вірусу, як то концерти, спортивні заходи, фестивалі, економічно не будуть вигідними, поки COVID-19 лишатиметься загрозою для здоров'я людей.

Напередодні у Нью-Йорку на Бродвеї скасували всі шоу до кінця 2020 року.

Дивіться також: Чому важливо поширювати українську літературу закордоном.

Чому важливо поширювати українську літературу закордоном. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG