Спеціальні потреби

Новий наглядач за розслідуванням щодо втручання Росії, минулого року міг стати захисником Трампа - The New York Times


Меттью Вітакер, 2014-й рік
Меттью Вітакер, 2014-й рік

Виконуючий обов'язки міністра юстиції США Меттью Вітакер раніше мав би піти у наступ на слідство Роберта Мюллера, твердять у виданні

Виконуючий обов'язки міністра юстиції США Меттью Вітакер, на якого також покладено функції нагляду за розслідуванням можливої змови виборчого штабу Дональда Трампа та уряду Росії, ще минулого року змагався у якості члена юридичної команди президента США. На це вказує матеріал видання The New York Times.

Як відзначають у виданні, колишній юридичний радник Білого Дому Макґан, який нещодавно залишив посаду, провів співбесіду із Вітакером минулого року. Видання стверджує, що у разі прийому на роботу на Вітакера було би покладено завдання піти у наступ проти слідства у справі можливої змови виборчого штабу Трампа із Росією, яке очолює незалежний прокурор США Роберт Мюллер. Нині ж після відставки міністра юстиції Джеффа Сешнса, Вітакер виконує функції нагляду за даним слідством.

Вітакер також виступив із низкою критичних заяв спрямованих у бік спеціального прокурора Роберта Мюллера.

Так, Вітакер, виступаючи в якості юридичного оглядача, критично висловлювався про слідство, яке проводить спецпрокурор Мюллер.

"Президент цілком правий. Мюллер наблизився до червоної лінії у розслідуванні втручання Росії у вибори 2016-го року, і він дуже близький до того, щоб її перетнути", - писав Вітакер у колонці оприлюдненій каналом CNN.

Дивіться також: Реакції: Українське питання в оновленому Конгресі США

Реакції: Українське питання в оновленому Конгресі США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

XS
SM
MD
LG