Спеціальні потреби

Вартість зборів пов'язаних з отриманням громадянства США зросла удвічі


Адміністрація Дональда повідомила у п'ятницю про зростання вартості зборів у низці імміграційних процедур, пише видання Miami Herald. Зокрема, на 81% збільшилась вартість заяви на отримання громадянства - із $640 до $1,160 (онлайн) чи $ 1,170 (паперова).

На 34% (до $550) зросла вартість петиції на дозвіл на роботу, на 28% - петиція для іноземців, які у шлюбі із американськими громадянами. А заявка на отримання притулку вперше стане платною - $50, лише кілька країн світу стягують плату за це.

Деякі документи тепер коштуватимуть у п'ять разів дорожче, зокрема, петиції на призупинення депортації та для родин жертв злочинної діяльності.

Якщо петицію на ці документи подаватимуть онлайн, вартість буде на $10 нижчою.

Водночас, щоб дотримуватись правил соціального дистанціювання, імміграційна служба знизила кількість записів на інтерв'ю для заявників.

Нові ціни на оформлення цих документів почнуть діяти із 2 жовтня.

Як Голос Америки повідомляв у травні, Служба з громадянства та імміграції США (US Citizenship and Immigration Services – USCIS) звернулась до Конгресу із запитом виділити 1.2 мільярди доларів. Інакше урядова агенція, що належить до Міністерства внутрішньої безпеки США, могла залишитись без фінансування до кінця літа.

Причина – зменшення кількості заявників на отримання віз та дозволів на постійне проживання, «зелених карток», і, як наслідок, до агенції надходить менше коштів із сервісних зборів, які сплачують заявники.

Зокрема, це сталось внаслідок зменшення подорожування до США й призупинення прийому заявників через пандемію, а також нових правил імміграції, запроваджених адміністрацією Білого дому з огляду на пандемію. Було призупинено видачу низки імміграційних та неімміграційних віз.

Дивіться також: Чи переживе музика пандемію і як виживають професійні музиканти у США? Відео

Чи переживе музика пандемію і як виживають професійні музиканти у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:40 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG