Спеціальні потреби

Понад 24000 американців намагаються повернутися до США через спалах коронавірусу


У Державному департаменті заявили, що більше 24000 американців залишаються за кордоном і потребують допомоги, щоб дістатися додому. За словами офіційних осіб, з початку спалаху COVID-19 Державний департамент допоміг повернутися в США декільком десяткам тисяч американців.

«Ми привезли додому понад 23 тисяч осіб з понад 50 країн, і ми продовжуємо працювати. Цей процес триває. Якщо ваші глядачі є громадянами США і знаходяться за кордоном, дуже важливо щоб вони зареєструвалися на сайті Держдепартаменту step.state.gov, щоб вся інформація була доступна для них, щоб вони могли зв'язатися з посольством. Там також є номер для термінового зв'язку, якщо їм потрібна термінова допомога. Поки є комерційні рейси, ми намагаємося зв'язати людей з цими компаніями. Якщо немає комерційних варіантів, тоді є можливість організувати чартерні рейси. Ми організували понад дві сотні рейсів з п'ятдесяти країн з 29 січня цього року», - заявила кореспонденту Російської служби «Голосу Америки» офіційний представник Державного департаменту Ванесса Екер.

За її словами, найбільша потреба у поверненні американців спостерігається у країнах Центральної і Південної Америки. Тільки з Перу було евакуйовано понад 2 000 чоловік.

Іен Браунлі, який очолює оперативну групу Держдепартаменту з репатріації, дав зрозуміти, що громадяни США, якщо вони хочуть повернутися додому, повинні звернутися за допомогою якомога швидше.

Дивіться також: Нову велетенську лікарню для уражених коронавірусом обладнують у Лондоні

Нову велетенську лікарню для уражених коронавірусом обладнують у Лондоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

XS
SM
MD
LG