Спеціальні потреби

Член аль-Кайди добровільно здався владі Саудівської Аравії


Халед аль-Катані, якого розшукували понад 10 років, потрапив у заголовки місцевих та світових новин
Халед аль-Катані, якого розшукували понад 10 років, потрапив у заголовки місцевих та світових новин

Високопосадовці Саудівської Аравії заявили, що член аль-Кайди, який перебував у списку найбільш розшукуваних злочинців, здався добровільно.

Речник Міністерства внутрішніх справ заявив, що Халед аль-Катані зв`язався з представниками влади та попросив допомогти йому повернутися додому, після чого здався. Члена аль-Кайди розшукували понад 10 років у зв`язку з хвилею терактів у королівстві.

Саудівська влада заявила, що він зустрівся з членами своєї родини перед тим, як був відправлений у в’язницю, і той факт, що він здався добровільно, буде взятий до уваги під час суду.

Катані був одним із 47 саудівців – членів аль-Кайди, яких розшукують за межами Саудівської Аравії. Лист з їхніми іменами був переданий Ріядом Інтерполу у січні цього року.

Нещодавно відбулося об`єднання саудівської і єменської частин аль-Кайди, база якої тепер розташована на території Ємену.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG