Спеціальні потреби

Фонд боротьби із СНІДом скорочує фінансування програм


Фонд боротьби із СНІДом скорочує фінансування програм
Фонд боротьби із СНІДом скорочує фінансування програм

Представники найбільшого у світі фонду боротьби з трьома смертельними захворюваннями повідомляють, що у два наступних роки не видаватимуть жодних нових грантів через глобальну економічну кризу.

Глобальний фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, каже, що буде зосереджуватися лише на реалізації програм, які мають завершиться до 2014-го року.

У новій стратегії, прийнятій у середу, рада директорів фонду закликала донорів збільшити фінансування програм боротьби з трьома захворюваннями.

Глава фонду висловив занепокоєння тим, що мільйони людей, уражених СНІДом, туберкульозом та малярією, більше не зможуть отримувати належну допомогу через глобальну фінансову кризу. Особливо це позначиться на лікуванні інфікованих у країнах, що розвиваються.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG