Спеціальні потреби

В Афганістані здійснено атаку на підтримувану урядом міліцію


Поліцейські несуть жертву з місця терористичної атаки
Поліцейські несуть жертву з місця терористичної атаки

Озброєні особи в західно-афганській провінції Фара заатакували аванпост підтримуваної урядом міліції, вбиваючи вісьмох її службовців.

Афганські офіційні особи повідомили, що атака сталася в середу ввечері в районі Хакі Сафед. За їх словами, нападники заатакували так звану Афганську місцеву поліцію, яку створено при допомозі американських збройних сил.

За словами офіційних осіб, нападники застрелили вартового перед аванпостом, пізніше вдерлися на його територію і відкрили вогонь.

Тимчасом у північному районі Афганістану, за повідомленням органів влади, у четвер нападник-смертник убив командувача місцевої поліції і одного із його особистих охоронців. Інцидент стався в районі Кешм у провінції Бадахшан. Від вибуху поранення отримало щонайменше шестеро людей.

Атаки проти місцевої поліції сталися після самогубної бомбової атаки в середу вранці в північному районі Афганістану, від якої загинуло щонайменше 13 людей, у цьому числі троє американських військовослужбовців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG