Спеціальні потреби

Таліби здійснили атаку на базу на півдні Афганістану


Таліби здійснили атаку на базу на півдні Афганістану
Таліби здійснили атаку на базу на півдні Афганістану

Афганські офіційні особи повідомили, що повстанці Талібану заатакували керовану американськими військами базу в південному районі країни.

У четвер щонайменше троє озброєних екстремістів обстріляли базу з недалекого будинку в Кандагарі. Міністретство внутрішніх справ повідомило, що пізніше сили безпеки застрелили двох нападників.

Представник НАТО підтвердив повідомлення про атаку і заявив, що не було постраждалих серед натовських солдатів. Проте, як повідомлено, порання отримали щонайменше один афганський солдат і цивільний.

У Кандагарі розташована база військ НАТО. Там також перебуває група відбудови країни. Афганські офіційні особи кажуть, що вони брали участь у зустрічі з представниками НАТО, коли сталася атака, але що ніхто з присутніх не постраждав.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG