Спеціальні потреби

В Афганістані почалась передача контролю за безпекою місцевій поліції та армії


В Афганістані почалась передача контролю за безпекою місцевій поліції та армії
В Афганістані почалась передача контролю за безпекою місцевій поліції та армії

Північно-Атлантичний Альянс передав контроль за безпекою афганській поліції в центральній провінції Баміян. Офіційна церемонія відбулась у неділю. Новозеландські військові урочисто передали повноваження афганським поліцейським.

Баміян – перша з семи регіонів, де НАТО передасть відповідальність за безпеку афганським силам. Провінція Баміян - відносно спокійний регіон Афганістану. У цій місцевості знаходилися дві величезні буддійські статуї VI століття, які зруйнував Талібан.

НАТО планує до 2014 року повністю передати контроль за безпекою афганській армії та поліції. У такому разі іноземні війська зможуть залишити цю країну.

Минулого місяця президент США Барак Обама оголосив про вивід третини зі стотисячного американського контингенту вже у найближчі 14 місяців. Німеччина також заявила, що почне зменшувати свій п’ятитисячний контингент до кінця цього року. А президент Франції Ніколя Саркозі підкреслив, що французький контингент буде зменшено в такій же пропорції і за тим же графіком, що й американський. У Афганістані нині перебуває 4000 французьких солдат.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG