Спеціальні потреби

МВФ відновлює програму кредитування для Афганістану


МВФ відновлює програму кредитування для Афганістану
МВФ відновлює програму кредитування для Афганістану

Міжнародний валютний фонд схвалив позичку для Афганістану на суму майже 134 мільйонів доларів. Це сталося через понад рік після того, як криза з Банком Кабула спонукала МВФ припинити всі програми кредитування в тій країні.

МВФ повідомив, що угода в справі трирічної позики підтримає економічні реформи в Афганістані.

Позичка, між іншими, поможе в полагодженні проблем, пов’язаних з виведенням міжнародних військ, зменшенням іноземної допомоги та перебраннням урядом на свої плечі витрат на втримання безпеки. З усієї суми афганський уряд негайно отримає 18.8 мільйона доларів.

Міжнародний валютний фонд припинив програму кредитування в Афганістані у вересні минулого року після того, як майже збанкрутував Банк Кабула, тоді одна з найбільших приватних фінансових установ в країні, з приводу невідповідного керівництва, непотизму і сумнівних позик. Тоді банк втратив понад 900 мільйонів доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG