Спеціальні потреби

Афганські законодавці вимагають приведення парламенту до присяги


Афганські законодавці вимагають приведення парламенту до присяги
Афганські законодавці вимагають приведення парламенту до присяги

Приблизно 100 афганських законодавців вимагають, щоб до 19-го грудня президент Гамід Карзай привів до присяги членів нового парламенту, незважаючи на тривалі суперечки щодо результатів вересневих виборів.

Вибори до 249-особової нижньої палати парламенту (Волесі джирга) відбулися 18-го вересня і остаточні результати мали бути оголошені ще у жовтні. Проте з уваги на понад 5 тисяч поданих скарг щодо фальсифікацій, шахрайства, порушень і залякування виборців з боку місцевих ватажків, виборча комісія Афганістану вирішила відкласти оприлюднення результатів на кілька тижнів для розгляду всіх заяв і перевірки фактів.

Звинувачення призвели до дискваліфікації 24 кандидатів, які були первісно оголошені переможцями. У результаті попередніх розслідувань більше чверті з 5,6 мільйонів виборчих бюлетенів було анульовано і визнано недійсними.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG