Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон: НАТО не залишає Афганістану


Держсекретар Клінтон у Берліні
Держсекретар Клінтон у Берліні

Державний секретар США застерегла союзників з НАТО від передчасного виведення військ з Афганістану. Пані Клінтон заявила на нарадах міністрів закордонних справ членських країн у Берліні, що альянс мусить запевнити, що жертви в Афганістані не були даремними, щоб «не поступитися тимчасовим політичним вимогам і думанню на короткий час».

Державний секретар зробила цю заяву в четвер, у час, коли Сполучені Штати готуються розпочати в липні виведення окремих військових частин із свого 100-тисячного контингенту з деяких районів Афганістану.

Президент Афганістану Гамід Карзай уже повідомив про сім районів, у яких афганські сили переберуть від союзників з НАТО відповідальність за втримання безпеки.

Пані Клінтон заявила, що НАТО мусить підкреслити, що для альянсу це лише перехідний період і що він не залишає Афганістану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG