Спеціальні потреби

Карзай закликав Талібан припинити збройну боротьбу


Президент Карзай промовляє в Кабулі
Президент Карзай промовляє в Кабулі

Президент Афганістану Гамід Карзай закликав екстремістів, які ведуть збройну боротьбу проти його уряду, щоб вони зробили висновок із смерті Осами бін Ладена і припинили 10-річну боротьбу.

У промові до племінних старійшин у понеділок в Кабулі Карзай сказав, що бін Ладен був покараний таким способом, на який заслуговував, коли американські сили застрелили його день раніше в рейді на схованку в пакистанському місті Абботтабад. Присутні оплескували заяву Карзая. Багато афганців привітали повідомлення про смерть бін Ладена, але не було масових виявів радості.

Президент Афганістану висловив надію, що смерть бін Ладена допоможе у покладенні краю повстанню, що його очолює Талібан. Саме Талібан дав притулок керівникові терористів у час, коли це угруповання контролювало Афганістан від 1996 до 2001 років. Карзай звернувся з прямим закликом до Талібану, щоб той припинив боротьбу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG