Спеціальні потреби

Поранення товариша вивело з рівноваги американського солдата


В афганській провінції Кандагар
В афганській провінції Кандагар

Цивільний адвокат американського солдата, звинуваченого у вбивстві цивільних афганців, заявив, що його клієнт, за всіма ознаками, зазнав стресу після того, як побачив серйозне поранення одного із своїх товаришів по зброї.

Адвокат Джон Генрі Браун сказав, що за день до вбивства 38-річний сержант бачив, як одному з його товаришів вибух відірвав ногу в провінції Кандагар.

Адвокат також сказав, що сержант не був задоволений, що його вже четверий раз надіслано у зону збройного конфлікту. Раніше військовий пройшов три строки служби в Іраку, де отримав поранення в голову і втратив частину своєї стопи. Солдатові було сказано, що його не будуть висилати до Афганістану, але це рішення змінилося «дослівно через ніч».

В середу ввечері американського військовослужбовця, прізвища якого дотепер не подано і проти нього не висунуто офіційного звинувачення, перевезено літаком до Кувейту. Заступник командира американських військ в Афганістані генерал лейтенант Кертіс Скапаротті заявив, що військовослужбовця перевезено до Кувейту, щоб запевнити йому відповідне утримання перед судовим процесом і надати доступ до юридичних послуг.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG