Спеціальні потреби

Передача контролю афганським силам випереджає графік


Президент Афганістану Гамід Карзай під час відзначення Дня незалежності
Президент Афганістану Гамід Карзай під час відзначення Дня незалежності

Північноатлантичний союз повідомив, що план про передачу відповідальності за втримання безпеки в Афганістані місцевій армії і поліції до 2014 року помітно випереджає графік, незважаючи на криваві в наслідках події у серпні.

Представник коаліційних сил бригадний генерал Карстен Якобсен заявив у понеділок, що умови безпеки і правління по всьому Афганістані «значно кращі» і що процес організації афганських національних сил «відбувається згідно з планом».

Якобсен заявив, що навчання 350 тисяч службовців сил безпеки, заплановане до листопада 2012 року, випереджає графік. Він також сказав, що до кінця наступного року вже афганці навчатимуть свої сили безпеки.

Це перший етап передачі відповідальності за втримання безпеки від сил НАТО до афганських військових і поліції у поступовому процесі, який повинен бути завершений протягом трьох наступних років. Від березня, коли президент Гамід Карзай повідомив про передачу сімох районів під контроль місцевих сил, в країні різко збільшилась хвиля насильства.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG