Спеціальні потреби

Нападник-смертник убив мера південноафганського міста Кандагар


Пошкоджене вікно офісу мера в Кандагарі
Пошкоджене вікно офісу мера в Кандагарі

У результаті самогубної бомбової атаки загинув мер південноафганського міста Кандагар. Відповідальність за атаку, яка сталася в середу, взяло на себе угруповання Талібан. Представник Талібану Карі Юсуф Ахмаді заявив, що мер Гулям Гейдар Гаміді був убитий після смерті двох дітей, які загинули, як сказано, під час нищення домів. Міські службовці твердили, що доми були будовані незаконно.

У повідомленнях інформаційних агентств говориться, що в момент атаки Гаміді мав зустріч з мешканцями міста, яка стосувалася суперечки за землю. Офіційні особи повідомили, що нападник заховав вибухівку у своєму турбані.

Смерть Гаміді сталася через два тижні після смерті зведеного брата президента Гаміда Карзая у своєму домі в Кандагарі.

Хвиля насильства в Афганістані збільшилася в час, коли афганські органи влади перебирають від американських і натовських сил відповідальність за втримання безпеки в країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG