Спеціальні потреби

Афганістан хоче усунення прізвищ 50 людей із чорного списку ООН


Бойовики Талібану в Афганістані

Уряд Афганістану звернувся до Організації Об’єднаних Націй з проханням усунути із чорного списку ООН 50 членів угруповання Талібан, щоб сприяти мирним переговорам і закінченню 10-річної війни.

Службовці комітету, що займається санкціями проти угруповань аль-Кайда і Талібан, кажуть, що вони розглядають прохання і винесуть рішення у цій справі протягом наступних кількох тижнів. Чорний список ООН заморожує активи талібів і накладає обмеження на їх подорожування.

Представник Німеччини при ООН і голова комітету, що займається санкціями Петер Віттиґ заявив кореспондентам у вівторок у Кабулі, що будь-які зміни щодо санкцій віддзеркалюватимуть зміни у розвитку політичних подій в Афганістані.

Президент Афганістану Гамід Карзай створив раду для мирних переговорів з членами Талібану, які відмовляться від насильства, визнають конституцію Афганістану і порвуть зв’язки з аль-Кайдою.

У списку ООН є понад 450 людей. яких стосуються санкції, включно із приблизно 140 особами, які мають прямі зв’язки з Талібаном.

Тимчасом поліція повідомила про викрадення і вбивство голови провінційної ради Бам’яну, що в центральній частині Афганістану. Тіло Джавада Жовки було знайдено у вівторок неподалік головної дороги що проходить через сусідню провінцію Парван.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG