Спеціальні потреби

У східному районі Афганістану нападник-смертник убив 10 людей


У східному районі Афганістану нападник-смертник убив 10 людей
У східному районі Афганістану нападник-смертник убив 10 людей

Афганські офіційні особи повідомили, що в середу у східному районі Афганістану нападник-смертник убив 10 людей. Серед жертв був лідер племені і щонайменше троє дітей.

Поліція каже, що нападник атакував зустріч племінних старійшин у районі Асмар у провінції Кунар. Офіційні особи кажуть, що атака була скерована проти колишнього командира муджагедів Маліка Заріна, який у вісімдесятих роках боровся з радянськими окупантами.

Президент Афганістану Гамід Карзай і НАТО осудили атаку. Карзай високо оцінив Заріна і сказав, що атака була ділом рук тих, хто намагається перешкодити в досягненні миру.

Поліція докладає зусиль для встановлення того, хто відповідальний за атаку Представник угруповання Талібан заперечив будь-яку відповідальність.

Північноатлантичний союз тимчасом повідомив, що в середу в іншому районі східного Афганістану загинув військовослужбовець. Подробиць не подано.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG