Спеціальні потреби

В Афганістані нападник застрелив двох американських солдатів


Американські солдати в Афганістані
Американські солдати в Афганістані

Представники афганський збройних сил повідомили, що чоловік у формі афганської прикордонної служби застрелив двох американських солдатів. Інцидент стався в північному районі Афганістану в час, коли вже четвертий день поспіль по всій країні відбуваються протести з приводу спалення у США Корану.

Північноаталантичний союз повідомив, що нападник утік після того, як у понеділок він обстріляв солдатів у середині станиці прикордонної служби в провінції Фар’яб. Коаліційні сили кажуть, що вони ведуть слідство в справі інциденту, який стався в час, коли американські військовослужбовці вели розмови з місцевим командиром.

Поки що неясно, чи нападник був членом афганських сил безпеки, який виступив проти своїх західних товаришів по зброї, чи екстремістом у формі союзника.

Тимчасом в адміністративному центрі східної провінції Лагман відбувся протест проти спалення на Флориді Корану проповідником невеликої фундаменталістської церкви. Сотні демонстрантів, які жбурляли каміння, мали сутичку з поліцією. Не було повідомлень про жертви.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG