Спеціальні потреби

Президент Афганістану Гамід Карзай: попереду буде дуже важкий рік


Президент Карзай і міністр Ґейтс під час спільної прес-конференції в Кабулі
Президент Карзай і міністр Ґейтс під час спільної прес-конференції в Кабулі

Президент Афганістану Гамід Карзай заявив, що попереду дуже важкий рік, під час якого коаліційні сили розпочнуть передачу відповідальності за втримання безпеки своїм афганським партнерам. Карзай також повторив свій заклик до коаліційних сил, щоб вони поклали край жертвам серед цивільного населення, називаючи їх неприйнятними. Президент Карзай висловив критику на адресу приватних фірм втримання безпеки, кажучи, що вони становлять загрозу афганському уряду.

Президент Афганістану зробив таку заяву в час, коли міністр оборони США Роберт Ґейтс відвідував війська в південних провінціях Кандагар і Гельманд, важливі райони змагання проти повстанців.

У Кандагарі Ґейтс мав зустріч з новими рекрутами до афганської поліції і сказав, що він був заохочений програмою, яку вони проходять. Він також звернув увагу на поступ у боротьбі з Талібаном. Американський міністр закінчує дводенні відвідини Афганістану. У понеділок Ґейтс сказав, що Сполучені Штати є в добрій ситуації, щоб розпочати виведення своїх військ з Афганістану вже в липні цього року.

XS
SM
MD
LG