Спеціальні потреби

Афганські сили переберуть відповідальність за безпеку в семи регіонах


Президент Афганістану Гамід Карзай
Президент Афганістану Гамід Карзай

Президент Афганістану Гамід Карзай заявив, що незабаром афганські збройні сили переберуть від НАТО відповідальність за втримання безпеки в семи районах по всій країні. Це буде перший крок до виведення з Афганістану іноземних бойових частин.

Під час промови у вівторок у Кабулі Карзай заявив, що передача відповідальності за втримання безпеки розпочнеться в липні. Він сказав групі армійських і поліцейських офіцерів, що вже час, щоб Афганістан взяв на себе відповідальність за свою оборону.

Райони, які будуть передані афганським силам, включають відносно спокійні провінції Бам’ян і Панджшир, частини провінції Лагман на сході та міста Герат на заході і Мазарі-Шаріф на півночі країни. Афганські сили будуть також контролювати частини столиці і адміністративний центр неспокійної провінції Гельманд Лашкар-Га.

НАТО підтримало афганський графік, який передбачає, що міжнародні бойові частини залишать Афганістан до кінця 2014 року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG