Спеціальні потреби

НАТО проведе слідство в справі смерті цивільних в Афганістані


Верховний командувач американських і натовських сил в Афганістані генерал Дейвид Петреус доручив провести слідство у зв’язку із ще одним випадком імовірних смертей серед цивільного населення в результаті повітряних ударів. Ідеться про випадкову смерть двох афганських дітей.

У середу генерал Петреус тимчасово припинив повноваження командувача сухопутних військ і команди вертольота, які були причетні до найновішого інциденту у східній провінції Кунар.

Афганські офіційні особи кажуть, що в результаті повітряного удару коаліційних військ у вівторок загинули два хлопці, які зрошували поля в районі Човкай. Представник НАТО сказав, що атака була скерована проти ймовірних повстанців, які закладали міну на дорозі.

У середу Петреус оприлюднив заяву, в якій сказав, що частина коаліційних військ, яка займається знешкодженням ворожої зброї, ненавмисно обстріляла цивільних, ящо працювали на полях і займалися меліораційними роботами.

Командувач коаліційних військ доручив провести перегляд директив щодо застосування сили всіма екіпажами бойових вертольотів. Він сказав, що результати розслідування можуть довести до дисциплінарних заходів.

Відео - найголовніше

Врятовані з України коти знайшли дім у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00
XS
SM
MD
LG