Спеціальні потреби

США зменшать кількість своїх військ в афганській долині


США зменшать кількість своїх військ в афганській долині
США зменшать кількість своїх військ в афганській долині

Командування американських військ повідомило, що воно планує скоротити кількість військовослужбовців в одній з найбільш небезпечних долин в Афганістані, щоб зосередити увагу на районах, де вони можуть мати найбільший вплив.

Командувач американських сил у східному Афганістані генерал-майор Джон Кемпбелл заявив, що війська розпочнуть залишати бази в усій долині Печ. Цей віддалений район неподалік кордону з Пакистаном у минулому був у централі уваги в кампанії проти угруповань Талібан і аль-Кайда.

Кемпбелл заявив, що передислокація сил має на меті створити кращі умови безпеки для афганського населення. Він додав, що в цю пору надто багато військ в долині Печ охороняють невеликі бойові аванпости.

Афганські офіційні особи висловили застереження щодо цього кроку, кажучи, що афганським силам буде надто важко захищати район від повстанців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG