Спеціальні потреби

Афганець пив чай з солдатами НАТО, після чого застрелив їх


Афганець пив чай з солдатами НАТО, після чого застрелив їх
Афганець пив чай з солдатами НАТО, після чого застрелив їх

Союз НАТО заявив, що афганський прикордонник, відповідальний за смерть шістьох американських військовослужбовців, пив чай з ними перед тим, як застрелити їх.

У заяві НАТО сказано, що в понеділок американські та афганські солдати піднялися на вершину в провінції Нагархар для участі в артилерійських навчаннях у віддаленій сторожовій заставі, коли афганець несподівано відкрив вогонь. Опісля два американські солдати застрелили нападника.

Міністр внутрішніх справ Афганістану генерал Бісмілла Мохаммаді заявив у п’ятницю, що дії нападника не віддзеркалюють «чудових робочих відносин» між афганськими та коаліційними силами.

Також у п’ятницю командування НАТО заявило, що в результаті атаки екстремістів загинув солдат коаліційних сил.

Тимчасом коаліційні війська посилили бойові операції, під час яких цього тижня було затримано кількох лідерів угруповання Талібан.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG