Спеціальні потреби

Внаслідок атаки талібів на готель у Кабулі загинули 11 людей


Готель «Інтерконтененталь» у Кабулі
Готель «Інтерконтененталь» у Кабулі

За повідомленням органів влади Афганістану, 11 цивільних осіб та поліцейських було вбито у вівторок ввечері коли важко озброєні бойовики Талібану штурмували готель «Інтерконтененталь» у столичному Кабулі.

У повідомленні зазначається, що протистояння в готелі, яке тривало п’ять годин, закінчилося коли всі 9 бомбістів-смертників або підірвали себе, або їх убили афганські сили безпеки за допомогою НАТО.

Атаку, в якій також 8 осіб отримали поранення, скоєно напередодні конференції, присвяченій питанню поступової передачі відповідальності за безпеку в країні від коаліційних сил НАТО до армії і поліції Афганістану.

Більшість загиблих були афганськими працівниками готелю. Проте, серед жертв також були поліцейські та один іспанський гість.

За повідомленням НАТО, пострілами з викликаного гелікоптера Альянсу вбито трьох бойовиків, які прорвалися на дах готелю.

Відповідальність за напад взяло на себе угруповання Талібан, яке заявило, що мішенню нападу були іноземні гості. В готелі перебували деякі учасники конференції.

У Вашингтоні, Державний департамент США засудив атаку талібів і заявив, що це знову продемонструвало цілковиту зневагу терористів до людського життя.

ПрезидентАфганістану Гамід Карзай також засудив напад, називаючи його «жорстоким актом терору».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG