Спеціальні потреби

Афганське село у США: американські військові готуються до закінчення війни


Сполучені Штати планують до кінця 2014-го року вивести свої війська з Афганістану. За домовленістю, відповідальність за безпеку в країні американці повинні повністю передати афганським силам. Американським військовим відводиться роль радників і, лише у крайніх випадках, вони будуть змушені прикривати своїх афганських колег. Відповідно до зміни стратегічних завдань змінюється і підготовка військових.

««Ці методи тренування згодяться не лише для Афганістану. Заняття та практичний досвід, які ми даємо тут, можна застосувати у будь-якій країні».
Метью Маккена
Посеред соснового лісу в Луїзіані розташоване типове афганське село, з усіма його атрибутами. Насправді це військовий тренувальний табір. Тут американці практикуються працювати з афганцями, які забезпечуватимуть порядок в Афганістані після виходу збройних сил США.

За сьогоднішнім сценарієм, американські військові допомагають афганській поліції спіймати терориста.

Практичні заняття у подібних селищах стануть у нагоді не лише в Афганістані, переконаний полковник Метью Маккена:

«Ці методи тренування згодяться не лише для Афганістану. Ми дивимося у майбутнє, у якому невеликі бойові групи будуть сприяти військовим підрозділам. Заняття та практичний досвід, які ми даємо тут, можна застосувати у будь-якій країні, у будь-якому куточку світу».

Спираючись на досвід, отриманий під час цих тренувань, військові розробляють подібну програму для підготовки до операцій в Африці. Адже саме цей континент віднедавна став одним з пріоритетних регіонів зовнішньої політики США. Завдання американських військових – допомогти африканським країнам у боротьбі з тероризмом.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG