Спеціальні потреби

НАТО: внаслідок нещодавнього авіаудару загинуло 8 афганців


НАТО: внаслідок нещодавнього авіаудару загинуло 8 афганців
НАТО: внаслідок нещодавнього авіаудару загинуло 8 афганців

Очолені НАТО сили в Афганістані склали співчуття родинам 8 молодих афганських чоловіків, убитих минулого тижня під час рейду Альянсу на сході країни.

Представники коаліції сказали кореспондентам у Кабулі, що літаки скинули дві бомби на групу цивільних осіб у провінції Капіса, думаючи, що це озброєні дорослі чоловіки. Військові вважали, що ця група чоловіків становить загрозу коаліційним силам у районі.

У своїй заяві з цього приводу, командуючий коаліційними силами американський генерал Джон Аллен висловив співчуття кажучи, що завданням військових є захищати афганське цивільне населення і, що він «серйозно ставиться до втрати життя кожного афганця».

Президент Афганістану Гамід Карзай засудив авіаудар і наказав силам США і НАТО вдаватися до всіх можливих заходів для уникнення жертв серед цивільного населення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG