Спеціальні потреби

Внаслідок нападу талібів на об’єкти в центрі Кабула загинуло 14 людей


Кабул
Кабул

Сьогодні завершилася операція проти бійців Талібану, які вчинили напад в центрі Кабула на посольство США та штаб-квартиру сил НАТО. Афганським та коаліційним силам вдалося знищити всіх нападників.

У вівторок 6 талібів, озброєних автоматами та гранатометами, штурмували недобудовану споруду, розташовану біля приміщень представництв США та НАТО. Троє інших бойовиків, озброєних начиненими вибухівкою жилетами, напали на об’єкти афганських сил безпеки в столиці.

Вертольоти НАТО, разом з афганськими поліцейськими, знешкодили останніх із нападників у середу вранці, поклавши цим край облозі.

За повідомленням речника коаліційних сил, внаслідок атаки бойовиків загинуло 11 афганських цивільних осіб. 6 військовослужбовців НАТО отримало поеранення. Міністерство внутрішніх справ Афганістану повідомило, що щонайменше троє поліцейських було вбито.

Відповідальність за напад взяло на себе угруповання Талібан. Проте посол США в Афганістані Раян Крокер поклав відповідальність за скоординовану атаку, здійснену в центрі Кабула, на базовану у Пакистані терористичну мережу «Гаккані». Це угруповання підтримує зв’язки як з аль-Кайдою, так із Талібаном.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG