Спеціальні потреби

Карзай піддав критиці втручання іноземців у справи Афганістану


Карзай піддав критиці втручання іноземців у справи Афганістану
Карзай піддав критиці втручання іноземців у справи Афганістану

Президент Афганістану Гамід Карзай знову піддав критиці те, що він називає іноземним втручанням у політичні справи його країни. Карзай виступив з такою критикою у вівторок у промові для відзначення сьомої річниці прийняття конституції Афганістану.

Афганський лідер не назвав конкретної країни, але сказав, що іноземці мусять дозволити Афганістану повністю запровадити в життя свою конституцію. Він додав, що його країна не може зробити цього доти, доки вона не є повністю незалежною.

Це не перший раз, що Карзай висловився критично про іноземні елементи в Афганістані. Торік він наказав приватним фірмам втримання безпеки, щоб вони припинили свої операції, кажучи, що вони підривають діяльність збройних сил і поліції.

Тимчасом афганська поліція заявила у вівторок, що в результаті вибуху в центральній частині Кабула загинув поліцейський і ще двоє людей отримало поранення.

Офіційні особи кажуть, що вибух стався в час, коли експерт намагався розрядити вибуховий пристрій неподалік Міністерства оборони.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG